pass4sure


VCP 5 sınavına hazırlık için eğitimin ardından sınav simulatörü almak istedik.

Kurumca sınav simülatörlerinin kullanımı için; OCPJP(SJCP) sınavına Whizlab ve ExamLab ile hazırlanmamızın faydalarını gördükten sonra akıllıca bir yöntem olduğunu düşünmekteyiz.

Araştırmalarıma binaen pass4sure.co.uk sitesinde yer alan ürünü almaya karar verdik. Oldukça yüksek bir meblağ ödendi ve ürün alındı. Dakka bir gol bir denilebilecek bir şekilde hayal kırıklığı oluşturmaya başladı. ilk test ilk soru ortalıkta dolaşan “free” sorulardan biriydi. Eh olabilir dedik fakat 250 sorunun hepsi mi “free” olur. Aynen öyle… Hadi onu geçtim cevaplar yanlış, bu kadar yanlış mı barındırabilir o kadar barındırıyor. İnsanın kafası allak bullak oluyor. Sana mantıksız geldiği için gidip netten araştırma yapmak zorunda kalıyorsun. Üstelik beynine çapa attığı için bu hatalar sonraki testlerinizi de etkiliyorlar.

Daha sonra bir güncelleme geldi, gelen güncellemede yeni sorular yer almakta bazı soruların cevapları düzeltilmiş fakat yine hatalı. Doğru cevabı yanlış hale getirmiş bu sefer. Açıklama yazmış altına verdiği link vsphere 4.x in referansı.

Açıklama olarak yazılan linkler kopyalanmıyor. O siteye gitmek için yüzlerce karakteri nasıl yazacakmışız acaba ??

Geçen mail attım böyle böyle diye, bana diyorki mail atın hangi soru hatalıysa düzeltelim. Ulen gerikafa ben senin hatanı düzelticeksem sana niye para verdim!!

Whizlab ve Examlab ın kalitesinin %10 kadar bile değil, pass4sure VCP-5 için kesinlikte tavsiye edilecek bir ürün değil. Bu konuda pek bir yazı bulamadığımız için böyle bir duruma düştük. Siz yanılmayın.